Sorry if you notice any errors on this page - we're updating our design. Thanks for your patience!

Fiskeauktion for turister i Esbjerg

Oplev en fiskeauktion i Esbjerg.

Kom og byd.

Åbningstider

12/07/2017 - 16/08/2017 Onsdag 11:00 - 12:00

Del denne side

Opdateret af:

Kontakt

Adresse

Auktionsgade 5
6700 Esbjerg

Fakta

  • Type

    • Marked
    • Maritim begivenhed
    • Mad-/fødevareevent
    • Anden begivenhed

Find vej

Find vej til dette sted

Fra

Transport

Se geokoordinater

Longitude : 8.427464
Latitude : 55.472289